משלוחים והחזרות

משלוחים:

המשלוחים יבוצעו לאזורים בתוך ישראל.
מחירי משלוח משתנים בהתאם לסוג המשלוח שנבחר.
אנחנו מציעים מספר אפשרויות משלוח (למעט מוצרים גדולים במיוחד לגביהם ניתן איסוף עצמי בלבד):
איסוף עצמי ללא תשלום עבור משלוח - ניתן לאסוף את המוצר מרחובות מידי יום, וכן מרמת גן פעמיים בשבוע בשעות הבוקר. יש לתאם מראש את מועד האיסוף העצמי ואת מקום האיסוף.

משלוח באמצעות דואר ישראל - בעלות אחידה של 20 ש"ח. משלוח עד 2 ק"ג ישלח בדואר רשום, ומשלוח מעל 2 ק"ג ישלח בדואר חבילות. מסירת החבילה לסניף הדואר לצורך משלוח תבוצע בתוך 3 ימי עסקים ממועד הרכישה.
במידה ונבחרת אפשרות משלוח על-ידי דואר ישראל המשלוח יתבצע לכתובת שנמסרה בתהליך הרישום, אלא אם צוין אחרת. במידה והכתובת הנמסרת היא לבית עסק, יש לציין את שם בית העסק בהזמנה.
 מסירה בבית הלקוח - בעלות אחידה של 30 ש"ח. לחבילות עד 10 ק"ג. האזורים להם ניתן לבצע מסירה בבית הלקוח הינם בהתאם למדיניות חברת השליחים - בין קרית שמונה לדימונה.
מסירת הפריט לשליח תבוצע בתוך יום עסקים אחד, והמוצר יגיע לבית הלקוח בדרך כלל בתוך 3 ימי עסקים.
החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך, את מחירי המשלוחים

החזרות והחלפות
אנחנו אוהבים לקוחות שמחים ומרוצים, ושואפים למערכת יחסים נמשכת. לכן מדיניות ההחזרות וההחלפות שלנו פשוטה וידידותית.

 אם אתם מעוניינים להחזיר או להחליף מוצר בפריט אחר באתר, צרו איתנו קשר ויידעו אותנו  במייל.

 ניתן להחזיר בדואר רשום או במסירה אישית כל פריט תוך 21 ימים מיום קבלתו ולקבל זיכוי כספי מלא, באותו אמצעי תשלום בו נעשה התשלום, למעט עלות משלוח המוצר אליכם. תנאי לזיכוי כאמור הוא  שהפריט הוחזר במצבו המקורי, באריזה שלמה וסגורה, ללא פגם ובתנאי שלא נעשה בו שימוש. זיכוי  אמצעי התשלום יעשה  לאחר קבלת הפריט.

מוצרים שנרכשו במחירי מבצע ניתן להחליף או ניתן להחזיר כנגד זיכוי לקניות נוספות באתר בלבד


הכל פתיר!
יש לכם בעיה? רוצים אפשרות משלוח אחרת? המשלוח הגיע וחסר בו משהו? זה לא זה, זה כן זה, אבל... אתם רוצים לשלוח לחו"ל, והאתר לא מציע אפשרות כזו? בקיצור - לכל בעיה או נושא שהוא - פשוט דברו איתי - 050-6507176. אני אשמח לעזור ולסייע כמיטב יכולתי. הלקוחות חשובים לי, אתם חשובים לי! אל תהססו להתקשר.
אסנת